Kas oled müümas oma autot, kuid napib aega või ei tea kuidas müük korrapäraselt ära korraldada? Selleks on meil teile pakkuda komplekt teenus ehk sõiduki täielik müügikorraldus!

Meie professionaalne meeskond pakub komplekt teenust, mis aitab Teie sõiduki müügi täielikult ära korraldada tagades sellega tehnilise korrasoleku ja selle müügiväärtuse.

Multumi meeskond teeb kõik endast oleneva, et sinu auto näeks välja nagu uus ning oleks müügiks täielikult ette valmistatud. Meie professionaalne müügikuulutus aitab sinu autol silma paista müügikanalites, tõstes sellega oluliselt väärtust ning müügivõimalusi.

Sõiduki diagnostiline kontroll tagab, et auto vastab tehnilistele nõuetele ning aitab välja selgitada võimalikud probleemid, mis võivad mõjutada selle müügihinda. Meie klienditeenindajad aitavad parandada auto müügiväärtust,  valmistavad sõiduki müügiks ette ning annavad täieliku nõu sõiduki tehingu läbiviimiseks.

See teenus on suurepärane valik, kui soovid oma auto müüki ette valmistada ja müügivõimalusi maksimeerida. Ära raiska aega ega raha, võta meiega ühendust juba täna ning lubame, et sinu auto saab parima müügikorralduse!

Sõiduki täielik müügikorraldus sisaldab endas:

Põhjalikku käsipesu sõiduki seest ning väljast, hoolikas mootoriruumi pesu ning läigestamine.
– teenus hõlmab sõiduki välis- ja sisepuhastust, mis annab autole uue ja puhta ilme. Välispindade puhastus võib hõlmata auto keha, rattad ja veljed, klaasid, peeglid ja muud välised detailid. Sisepuhastus võib hõlmata istmete, vaipade, armatuurlaua, uksepaneelide ja muude siseruumi elementide puhastust.

Sõiduki elektrisüsteemi ja mootori diagnostika, vajadusel lisa kontroll meie koostööpartnerite esinduses.
– dokumenteeritud eksempläris

Spetsialisti nõu sõiduki puuduste, lisavarustuse ning tehnilise seisukorra kohapealt.

Sõiduki turuhinna analüüs.
– võrdlus konkureerivate sõidukitega
– võrreldes lisavarustust ning puudusi

15 kvaliteetset pilti professionaalse fotograafi poolt, kes on spetsialiseerunud autode pildistamisele.
– teenus sisaldab sõiduki fotode tegemist ja vastava ilma valik ning pildistamise asukoha leidmine. Pildid peaksid esile tooma sõiduki välimust, lisasid ja tehnilisi omadusi.

Auto24 keskkonda kuulutuse loomist ning vormistamist kliendi kontaktandmetega.
– teenus hõlmab sõiduki andmete kogumist ja vormistamist müügikuulutuse jaoks.

Kuulutuse reklaame meie sotsiaalmeediavõrgustikes.

Hind 360€

Sõiduki täielik müügikorraldus pole ainult n-ö auto ülesvuntsimise teenus, vaid reaalne teenus sõiduki väärtuse tõstmiseks

Laitmatu väljanägemisega, hoolitsetud ning puhta salongiga sõiduk, on juba visuaalselt rohkem väärt, kui samaväärne hoolitsemata sõiduk.

Võime julgelt väita, et meie müügikorralduse läbinud sõidukil on kordades rohkem eeliseid potentsiaalsele ostjale silma jääda.

Antud teenuse puhul ei võida te mitte ainult tehingu hinnas, vaid ka müügi kiiruses.

Meie eesmärk on võimaldada Teil müüa sõiduki kiiresti ja õiglase hinnaga vastavalt seisukorrale, mis aitab vältida tarbetuid ooteaegasid ja saada parima võimaliku hinna oma sõiduki eest turul!

Teenuse tellimine

Teenust teostatakse antud hetkel Tartus.

Teenust on võimalik tellida ka väljaspoole linnapiiri, küsi lisainfot.

Kõik osutatavad teenuse osad lepitakse kokku vastavalt kliendi soovile.

Müügieelse ettevalmistuse tellimiseks või küsimuste tekkimisel palume kirjutada meile info@multum.ee, täita pealehel päringu vorm või helistada telefoninumbril +372 5333 3345

Soovid kiirelt müüa oma autot?

Soovid müüa oma autot?