Olen kasutanud juba aastaid teie abi auto müügil ning kasutan seda ka edaspidi!

Soovitatud postitused

Kasutasin Multumi auto müügikorraldust. Kõik töö tehti sujuvalt ja viivitamatult. Eriti meeldisid mulle autost tehtud pildid, võin kinnitada, et tõesti oma ala spetsialistide poolt tehtud töö. Kasutan nüüdseks kõikide autode puhul seda teenust!

Soovitatud postitused

Kasutasin sõiduki müügikorralduse teenust! Kõik lubadused said täidetud. Teenusega väga rahul, kiidan koostööd!

Soovitatud postitused

Soovisin autole ostueelset kontrolli. Nagu lehel lubatud, siis tehti autole igasuguste defektide ja puuduste kontroll, diagnostika, proovisõit ja palju muud. Tagasiside tuli positiivne, soetasin endale uue auto. Taskukohane hind sellise teenuse eest, juhul kui teadmised napivad. Autoks oli Audi A7.

Soovitatud postitused

Multum Estoniat soovitas sõber, kes oli ka hiljuti oma auto neile müünud. Poleks arvanud, et suudan oma auto 15 minutiga mulle mõistliku hinnaga maha müüa. Suurepärane teenus.

Soovitatud postitused

Üritasin viimased 2 kuud autot müüa Auto24-s, nägin hiljem Facebookis Multumi reklaami. Esialgu olin skeptiline selle lehe suhtes, aga lõpuks sain oma auto nende abil müüdud. Super lahendus neile, kellel vaja kiiresti autole uus omanik leida!

Soovitatud postitused

Osteti ära 2 vana sõidukorras pereautot, mis olid lihtsalt tolmu koguma jäänud. Teenus väga konstruktiivne ning asjaga tegeleti kiires korras, väga rahule jäin.

Soovitatud postitused

Soovid kiirelt müüa oma autot?

Soovid müüa oma autot?