15+ aastat kogemust

Multum Estonia meeskond koosneb autodele spetsialiseerunud liikmetest kelle kogemus autoäris ulatub 15+ aastani. Multum Estonia eesmärk on tagada kliendile turvaline auto ost, lihtsustada auto müüki, ning olla abiks kõiksuguste autoga seonduvate tehingute puhul.

Multum Estonia abil saate müüa oma auto kiirkorras meie partneritele.  Multum Estonia partnerid teevad hinnapakkumise 1h peale hinnapäringu esitamist (vaata meie lahtioleku aegu).

Kasutatud autode ost

Ei ole kellegi jaoks saladus, et auto müük võib kesta kuni pool aastat ning selle aja vältel kukuvad auto väärtused metsikul kiirusel. Meie aga pakume teile kiiret tehingut, teile sobivas kohas ning teile sobival kellaajal. Maksame kuni 90% turuväärtusest reaalset raha kätte!

Auto ostueelne kontroll

Kuna autoost on üldjuhul üks suurem kindlustamata väljaminek, siis oleme loonud eraldi ostueelse kontrollteenuse, et vältida suuremaid rahalisi kaotusi. Tihtipeale juhtub autodel olema peidetud vigu, nagu näiteks vahetatud keredetailid, vigane tehniline seisukord ning avariiline ajalugu. Üldjuhul enamik inimestest ei oska hinnata auto hetkest seisukorda. Meie meeskond on aga läbinud pea kümne aastase praktika ning omab professionaalset tehnikat selle töö teostamiseks mobiilselt.

Auto ostueelse kontrolli kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Auto müügieelne ettevalmistus

Samas oleme loonud müügieelse ettevalmistamise teenuse. Auto müügieelne ettevalmistus pole loodud mitte ainult auto ülesvuntsimiseks, vaid see on reaalne vahend sõiduki väärtuse tõstmiseks

Laitmatu väljanägemisega, hoolitsetud  ning puhta salongiga sõiduk on juba visuaalselt rohkem raha väärt, kui samaväärne hoolitsemata sõiduk. Võime julgelt väita et müügieelse ettevalmistuse läbinud sõidukil on kordades rohkem eeliseid ennast müüa, sattudes koheselt kõikide potentsiaalsete ostjate vaatevälja.

Teie ei võida mitte ainult tehingu hinnas, vaid ka müügi kiiruses.

Müügieelne ettavalmistus aitab teil müüa efektiivsemalt autot, saada nõu spetsialistilt ning mis kõige tähtsam – säästa teie väärtuslikku aega.

Müügieelses ettevalmistuses on kaasatud autopesula, professionaalne autofotograaf ning spetsialistist nõustaja.

Auto müügieelse ettevalmistuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Soovid kiirelt müüa oma autot?

Soovid müüa oma autot?